Příslušenství

Zde najdete všechny důležité doplňky pro bezproblémový provoz Vašeho servisu. Aby Váš kompresor mohl podávat maximální výkon, a aby nářadí na jakémkoliv místě mělo trvalou a stálou výkonnost.

Více informací


Cena bez DPH: 0,00 Kč

Schneider Bohemia má ve svém sortimentu široký výběr hadic, spirálových hadic, hadicových navijáků, balancérů a držáků hadic. Tak se dostane stlačený vzduch všude tam, kde je ho třeba.

Úpravné jednotky - lehké, kompaktní a robustní. Zajistí Vám vzduch jaký potřebujete. Široký sortiment spojovacího materiálu, rychlospojky a bezpečnostní spojky zajišťují správné připojení stlačeného vzduchu. A to na různých pracovních místech najednou.

S malými náklady můžete udělat hodně pro zkvalitnění a vylepšení vašeho kompresoru. Manometry a kulové kohouty slouží jako náhradní díly nebo k rozšíření stávajícího zařízení.

O vyšší kvalitu na pracovišti se starají tlumiče hluku. Montují se na výstupy vzduchu na ventilech a snižují hlučnost. Samozřejmostí je i spotřební materiál jako speciální olej pro kompresory a různá těsnění.